Hemi lampor 1 par

Hemi lampor 1 par
Hemi lampor 1 par
Hemi lampor 1 par
Hemi lampor 1 par
Hemi lampor 1 par
Hemi lampor 1 par
Hemi lampor 1 par
Hemi lampor 1 par

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEMI Klot, ett par, 1970-tal, vägg/bordsarmaturer, metall, ställbar skärm, höjd ca 24 cm

Bruks/ytslitage, Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen

883031

2021-03-03