Gustav Magnuson oljemålning

Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning
Gustav Magnuson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV MAGNUSSON, (1890-1957): Motiv med kvinna vid mur, signerad samt daterad 1953, olja på duk, ca 61x49 cm

Målningen sitter lös i ramen

883050

2021-03-03