Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra kvartal, mässing, mått 24x9x8 cm
Zustandsbeschreibung
Ställvis repor, 1 manschett något skev
883053
2021-03-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner