Roy Lichtenstein
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROY LICHTENSTEIN, litografisk utställningsaffisch, framtagen 1983 för utsällningen i Madrid av Juan March foundation, signerad, bladmått ca 83x60 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
883075
2021-03-05