Roy Lichtenstein

Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROY LICHTENSTEIN, litografisk utställningsaffisch, framtagen 1983 för utsällningen i Madrid av Juan March foundation, signerad, bladmått ca 83x60 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

883075

2021-03-05