Ostrongafflar i silver

Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, 1900-talets första hälft, Ravinet Denfert, Frankrike, längd ca 14,5 cm, total vikt ca 147 g

Bruks- och åldersrelaterat slitage

883080

2021-03-06