Ostrongafflar

Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSTRONGAFFLAR, 8 st., silver, handtag i ebenholts, Minerva, 1900-talets första hälft, varav tre gafflar saknar stämplar, längd ca 16 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, tre gafflar med spricka i hantaget

883091

2021-03-11