Spelbord 1800-talets mitt

Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets mitt, fanérat i mahogny, beslag i mässing, två lådor i sarg, höjd ca 75, 64x109 cm

Sprickor, bruksslitage fanérbortfall, filtbeklädnad med hål, nyckel saknas

883122

2021-03-01