Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, 1800-talets mitt, fanérat i mahogny, beslag i mässing, två lådor i sarg, höjd ca 75, 64x109 cm
Sprickor, bruksslitage fanérbortfall, filtbeklädnad med hål, nyckel saknas
883122
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här