Laxserveringsbestick

Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick
Laxserveringsbestick

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAXSERVERINGSBESTICK, 4 dlr, silver, Minerva Paris, tidigt 1900-tal, dekor i form akantusbård och blommor, längd ca 17 cm, total cikt ca 105 g

Smärre slitage

883127

2021-03-13