Resväska Moynat Paris
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
KOFFERT / RESVÄSKA, 1920-tal, Moynat, klädd i brunt läder, detaljer massiv mässing, märkt Moynat, med namnbricka, invändigt med en insats, märkt invändigt Moynat Paris, ca 23x37x66 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
883129
2021-03-13