Resväska Moynat Paris

Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris
Resväska Moynat Paris

Klubbat för:

3 200 SEK

4 500 SEK

KOFFERT / RESVÄSKA, 1920-tal, Moynat, klädd i brunt läder, detaljer massiv mässing, märkt Moynat, med namnbricka, invändigt med en insats, märkt invändigt Moynat Paris, ca 23x37x66 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

883129

2021-03-13