Servisglas, 1900-talets första del
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVISGLAS, slipat glas, olika modeller, bestående av 13 assietter, 10 efterrättsskålar, 2 lockskålar på fat, 9 punchmuggar, 1 tillbringare
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Nagg kan förekomma, 1 lockskål saknar lock
883132
2021-03-02