Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STINA BECK-FRIIS, trädgårdsmotiv med ballustrad, akvarell, signerad, daterad 1915, bildmåttets diameter 17,5 cm
Ingår i tema "Kvinnliga konstnärer"
Enstaka fläck
883138
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här