Stina Beck-Friis

Stina Beck-Friis
Stina Beck-Friis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STINA BECK-FRIIS, trädgårdsmotiv med ballustrad, akvarell, signerad, daterad 1915, bildmåttets diameter 17,5 cm

Ingår i tema "Kvinnliga konstnärer"

Enstaka fläck

883138

2021-03-08