Bing & Gröndahl servisdelar

Bing & Gröndahl servisdelar
Bing & Gröndahl servisdelar
Bing & Gröndahl servisdelar
Bing & Gröndahl servisdelar
Bing & Gröndahl servisdelar
Bing & Gröndahl servisdelar
Bing & Gröndahl servisdelar
Bing & Gröndahl servisdelar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLÅ TON, Bing & Gröndahl, servisdelar, ca 24 st st fördelat på 10 kaffekoppar med fat, 12 asiettalrikar, 1 uppläggningsskål (nr 428), 1 gräddkanna (nr 393)

mindre bruksslitage, micronagg kan förekomma, en extra kaffekopp medföljer

883156

2021-03-06