Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Naturmort - The cherry", signerad och daterad Adgamow 2001, olja på duk, ca 56x66 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad
883158
2021-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner