Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Naturmort - The cherry", signerad och daterad Adgamow 2001, olja på duk, ca 56x66 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad

883158

2021-03-01