Edition Luxe Breitling Superocean Armbandsur 2003
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BREITLING, Superocean, armbandsur, 2003, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, skruvkrona med monogram, halvstel länk med viklås i original ref nr. B79A/S1401, ref A17345, serie nr. 470334, diam ca 41 mm, folder med tag, certifikat daterat juli 2003, chronometer certifikat, manualer, extra länkled, box med inredning samt ytterkartong medföljer
Medföljande rem i gummi ej original
Bruksslitage. Box med skador/ slitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
883169
2021-03-28