Edition Luxe Breitling Superocean Armbandsur 2003

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BREITLING, Superocean, armbandsur, 2003, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, skruvkrona med monogram, halvstel länk med viklås i original ref nr. B79A/S1401, ref A17345, serie nr. 470334, diam ca 41 mm, folder med tag, certifikat daterat juli 2003, chronometer certifikat, manualer, extra länkled, box med inredning samt ytterkartong medföljer

Medföljande rem i gummi ej original

Bruksslitage. Box med skador/ slitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

883169

2021-03-28