Madeleine Pyk litografi
2021-03-02
883175
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): strandpromenad, signerad M Pyk, numrerad 28/380, färglitografi, bildmått ca 55x43 cm
Ej examinerad ur ram