Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): interiör med havsutsikt, signerad M Pyk, numrerad 28/380, färglitografi, bildmått ca 55x40 cm
Ej examinerad ur ram
883176
2021-03-02