Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): interiör med havsutsikt, signerad M Pyk, numrerad 28/380, färglitografi, bildmått ca 55x40 cm

Ej examinerad ur ram

883176

2021-03-02