Stanislaw Wysocki bronsskulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): kvinnotorso, signerad och daterad Stan Wys 1996, numrerad 4/8, brons delvis polerad, höjd inkl sockel ca 24 cm

883179

2021-03-02