Stan Wys skulptur brons

Stan Wys skulptur brons
Stan Wys skulptur brons
Stan Wys skulptur brons
Stan Wys skulptur brons
Stan Wys skulptur brons
Stan Wys skulptur brons
Stan Wys skulptur brons
Stan Wys skulptur brons

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad och daterad Stan Wys 1996, numrerad 8/12, delvis polerad brons, höjd inkl. stensockel ca 29 cm

883180

2021-03-03