Zamy Steynovitz litografier

Zamy Steynovitz litografier
Zamy Steynovitz litografier
Zamy Steynovitz litografier
Zamy Steynovitz litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZAMY STEYNOVITZ (1951-2000): två figurkompositioner, färglitografier, signerade och numrerade 241/275 samt 41/170, ca 14x18 resp 18x12,5 cm

Ej examinerade ur ram

883183

2021-03-02