Per Hasselberg Snöklockan

Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan
Per Hasselberg Snöklockan

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER HASSELBERG, "Snöklockan", skulptur, alabaster, signerad P. Hasselberg, totalhöjd ca 61 cm

Smärre repor och micronagg

883184

2021-03-02