Fåtölj med fotpall Bruno Mathsson
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 2", fåtölj med fotpall, flätad sadelgjord, stomme av bok, tillhörande huvudkudde, brännmärkt Bruno Mathsson 1976, design made in Sweden, sitthöjd ca 42, rygghöjd ca 110 cm
Åldersrelaterat bruksslitage, smärre fläckar och repor
883186
2021-03-01