Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PINNSTOLAR, 2 st,1950/1960-tal, ryggpinnar i svartlackerat trä, fanérade i teak, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, färgavfall repor
883189
2021-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här