Pinnstolar teak
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PINNSTOLAR, 2 st,1950/1960-tal, ryggpinnar i svartlackerat trä, fanérade i teak, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, färgavfall repor
883189
Päivämäärä:
2021-03-03