Georges Point oljemålning

Georges Point oljemålning
Georges Point oljemålning
Georges Point oljemålning
Georges Point oljemålning
Georges Point oljemålning
Georges Point oljemålning
Georges Point oljemålning
Georges Point oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGES POINT (Född 1935): "Coursives", signerad G Point, daterad a tergo 1983, olja, ca 98x98 cm

883191

2021-03-01