Edition Luxe Breitling Colt Chronograph II

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BREITLING, Colt Chronograph II, armbandsur, 2010-tal, quartzverk, stål, safirglas, datum, kronograf med minut och timräknare, skruvkrona med monogram, halvstel länk med viklås i original ref nr. 157A/W4211, ref nr. A73387, serie nr. 1334822, diam ca 44 mm

Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

883192

2021-03-28