Sideboard
2021-03-04
883201
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1950/60-tal, lådor samt luckor med bakomliggande hyllor, teak, nyckel finns, höjd ca 82 samt 190x42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage