Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
BORDSKLOCKA, 1800-talets slut, Turkiet, genombruten dekor, emalj, snäckskal, bronsering, på fotplatta i marmor, höjd 12 cm
Fungerar, ytslitage
883220
2021-03-01