Bordsklocka 1800-tal Turkiet

Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet
Bordsklocka 1800-tal Turkiet

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

BORDSKLOCKA, 1800-talets slut, Turkiet, genombruten dekor, emalj, snäckskal, bronsering, på fotplatta i marmor, höjd 12 cm

Fungerar, ytslitage

883220

2021-03-01