Figurin art decco

Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco
Figurin art decco

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, art decco, "Europa och Tjuren", bavaria neu-tettau, porslin, tillverkades mellan 1904-1935, höjd 32, längd 37 cm

Förgyllning med slitage

883223

2021-03-01