Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHATZ, barometer och skeppsur, 1900-talets andra hälft, mässing, diameter vardera 18 cm, total längd ca 46 cm, nyckel medföljer
Bruksslitage
883229
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här