Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHANNES OLSSON (född 1945): Paragrafer, signerad Johannes O, olja på duk, ca 92x92 cm
Gåva direkt av konstnären
883240
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här