Snurrfåtölj Göte Möbler

Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler
Snurrfåtölj Göte Möbler

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖTE MÖBLER, snurrfåtölj, Nässjö, 1970-tal, klädd i randigt tyg med huvudkudde, etikettmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, armstöd med skav

883244

2021-03-01