Snurråtölj

Snurråtölj
Snurråtölj
Snurråtölj
Snurråtölj
Snurråtölj
Snurråtölj
Snurråtölj
Snurråtölj

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SNURRFÅTÖLJ, 1930/40-tal, plyschklädsel, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, instabil, snurrfunktion något defekt, ej justerbar höjd

883252

2021-03-04