Åke Axelsson Light and Easy
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ÅKE AXELSSON, "Light and Easy II", karmstolar, 4 st, Gärsnäs, stomme i massiv ask, sits och rygg fanérad med ask, stämplade gärsnäs made in sweden 2010, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage
883258
2021-03-04