Byrå 1950-tal

Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950-tal, teak, tre draglådor med mässingshandtag, svartlackerade snedställda ben, höjd 70,5, 76x37 cm

Ytslitage, nyckel saknas

883259

2021-03-01