Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1950-tal, teak, tre draglådor med mässingshandtag, svartlackerade snedställda ben, höjd 70,5, 76x37 cm
Ytslitage, nyckel saknas
883259
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här