Stekhuv samt uppläggningsfat

Stekhuv samt uppläggningsfat
Stekhuv samt uppläggningsfat
Stekhuv samt uppläggningsfat
Stekhuv samt uppläggningsfat
Stekhuv samt uppläggningsfat
Stekhuv samt uppläggningsfat
Stekhuv samt uppläggningsfat
Stekhuv samt uppläggningsfat

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKHUV och UPPLÄGGNINGSFAT, pläter, 1900-tal, längd 35-60 cm

Smärre slitage

883266

2021-03-06