Skrivbord jugend
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början, 5 lådor, bemålat, beslag i mässing, höjd ca 73, 120x64 cm
Nyckel saknas, en mindre låda låst
Senare bemålning, smärre färgskav och stötskador, något välvd skiva
883269
2021-03-01