Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början, 5 lådor, bemålat, beslag i mässing, höjd ca 73, 120x64 cm

Nyckel saknas, en mindre låda låst

Senare bemålning, smärre färgskav och stötskador, något välvd skiva

883269

2021-03-01