Bertil Öhlund oljemålning

Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003) "Utsikt från Stortorgsateljen" 1967, (från Curmans atelje), signerad, olja på duk, ca 46x55 cm

883284

2021-03-04