Siri Rathsman färglitografier

Siri Rathsman färglitografier
Siri Rathsman färglitografier
Siri Rathsman färglitografier
Siri Rathsman färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Kompositioner, 2 st signerade och daterade Siri Rathsman 1949 resp. 1960, numrerade 3/30 resp 6/6 färglitografer, bildmått ca 46x59 resp 49x64 cm

Gulnat

883285

2021-03-03