Märta Bohm oljemålning

Märta Bohm oljemålning
Märta Bohm oljemålning
Märta Bohm oljemålning
Märta Bohm oljemålning
Märta Bohm oljemålning
Märta Bohm oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

MÄRTA BOHM (1910-2003): Landskap, signerad och daterad M Bohm 62, olja på pannå, ca 40x65 cm

883286

2021-03-04