Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, underrede i teak, rökfärgad glasskiva, höjd ca 49, diameter 90 cm
Smärre slitage och repor, mindre kantnagg
883323
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här