Klubbat för:
85 EUR
Utropspris
150 EUR
MICHAEL SCHILKIN, relief, lokatt med ungar, gjutjärn, Högfors, signerad M. Schilkin och daterad -57, 28x36 cm.
Silverplakett
883326
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här