Michael Schilkin lokatt relief

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

150 EUR

MICHAEL SCHILKIN, relief, lokatt med ungar, gjutjärn, Högfors, signerad M. Schilkin och daterad -57, 28x36 cm.

Silverplakett

883326

2021-03-01