BoConcept "Ogi" snurrfåtölj

BoConcept
BoConcept
BoConcept
BoConcept
BoConcept
BoConcept
BoConcept
BoConcept
BoConcept
BoConcept

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOCONCEPT, "Ogi", snurrfåtölj, klädd med semianilinläder, underrede i borstad nickel, sitthöjd 45 cm.

Se även 883329

Bruksslitage, ytliga repor, enstaka fläckar.

883328

2021-03-07