Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOCONCEPT, "Ogi", snurrfåtölj, klädd med semianilinläder, underrede i borstad nickel, sitthöjd 45 cm.
Se även 883328
Bruksslitage, ytliga repor, enstaka fläckar.
883329
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här