Evald Björnberg oljemålning

Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), Kustlandskap, signerad Björnberg, olja på duk uppsatt på pannå, ca 8x28 cm

883336

2021-03-01